Skip to main content

O mnie

Witam na mojej autorskiej stronie poświęconej fotografii oraz temu co udało mi się stworzyć odkąd jest ona moją pasją. Cieszę się, że udało Wam się dotrzeć na moją stronę, przypadkiem lub w określonym celu :) Prezentowane tutaj fotografie są wyłącznie mojego autorstwa.

Fotografią interesuję się od bardzo dawna. Swoją przygodę z lustrzanką rozpocząłem latem 2008 roku, wcześniej posługiwałem się sprzętem analogowym. Od października 2009 roku choć amatorsko i bez publikacji, to z ogromnym zaangażowaniem próbowałem swoich sił jako fotoreporter. W październiku podjąłem pracę w portalu cksport.pl, a w listopadzie 2010 roku w nicesport.pl. W listopadzie 2012 roku rozpocząłem współprace z portalem Sportowe Fakty oraz zostałem zaproszony do współpracy z KS Vive Tauron Kielce (PGE VIVE Kielce), gdzie jestem do dnia dzisiejszego.

Będąc fotoreporterem wykonywałem jednocześnie zdjęcia dla siebie oraz dla redakcji o różnej tematyce. Tak fotografia stała się moim sposobem na życie, patrzeniem na świat przez wizjer aparatu i obiektyw.
Serdecznie zachęcam do zapoznania się zawartością mojego portfolio.

Śledź mnie w social media:

Współpraca

PGE VIVE Kielce

Mediapictures.pl

WP Sportowe Fakty

e-Bodzentyn.pl